f.a.q.

Oto nasza sekcja pytań i ospowiedzi. Uzyskasz tu dodatkowe informacje na nasz temat, dowiesz sięm jak zamówić taksówkę i wiele innych przydatnych informacji. Jeżeli nie znajdziesz tu odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, śmiało zadaj je za pomocą formularza kontaktowego – postaramy się Ci pomóc.

Nie ma tu mojego pytania - pomocy!

zadaj je tutaj

1. gdzie można nasz znaleźć?

W tej sekcji dowiesz się, gdzie można znaleźć nasze taksówki.

Taksówki Radio Taxi Koszalin można spotkać na wszystkich postojach w naszym mieście. Przy zajmowaniu taksówki z postoju należy być jednak uważnym, ponieważ konkurencyjna firma stosuje podobne oznakowanie (szachownica na boku, napis z granatowych liter na kogucie taxi – tzw. gapie, nawet nazwa potrafi być myląco podobna). W sezonie letnim nasze taksówki często stoją również na postoju w Mielnie Koszalińskim. Można je znaleźć na postoju koło biedronki przy ul. Bolesława Chrobrego.

Jeżeli chcesz skorzystać z naszych usług, najłatwiej będzie zamówić taksówkę telefonicznie. Nasi operatorzy całą dobę czekają na Twój telefon. Wielu klientów chwali nas za to, że odbieramy 100% połączeń, kiedy w innych sieciach nikt nie podnosi słuchawki.

Po zakończonym przejeździe gorąco zachęcamy do ocenienia naszej taksówki i doświadczeń z jazdy. Najwygodniej będzie, gdy użyjesz w tym celu formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce „kontakt”.

2. nasze taksówki

Tu możesz znaleźć informacje o naszych taksówkach i kierowcach.

Do wyboru mamy kilka typów taksówek.Od standardowych 5 osobowych aż do dużych osobowych busów, które pomieszczą 8 osób. Jedziesz z rodziną na obiad? A może potrzebujesz przewieźć 75 calowy telewizor? Z nami to żaden problem. Zamawiając taksówkę w Koszalinie, wybierz taką, która będzie najbardziej odpowiednia do Twojej trasy i oczekiwań.

Chcesz zapłacić kartą lub blikiem? Chcesz, aby kierowcą podczas podróży miał założoną maseczkę? Potrzebujesz zamówić taksówkę na konkretną godzinę, a może chcesz, aby kierowca zrobił i przyniósł Ci zakupy pod drzwi? Żaden problem! Wystarczy, że poinformujesz dyspozytora o specjalnych życzeniach, a Nasi kierowcy zajmą się resztą!

Jeśli masz zaplanowany wyjazd i boisz się, że możesz zapomnieć w pośpiechu o zamówieniu taksówki na czas, to również nie jest to dla nas problemem. Podaj dokładną datę i adres pod którym chcesz, aby taksówkarz na Ciebie czekał, a my dopilnujemy tego za Ciebie. Przyjmujemy zamówienia z tygodniowym, a nawet miesięcznym wyprzedzeniem. Mamy w kalendarzu już nawet zlecenie na Sunrise Festival 2137.

Podstawą w naszej firmie jest zadowolenie klienta, Dbamy o to, aby każdy klient czuł się miło i komfortowo. Prowadzimy bardzo specyficzną selekcje pracowników. Wszyscy Nasi kierowcy są mili i uśmiechnięci. Bardzo mocno staramy się, aby Nasi klienci byli zadowoleni z Naszych usług i tak też zazwyczaj jest. Jeśli jednak masz jakieś uwagi co do przejazdu, śmiało daj nam znać!

Opinie mówią same za siebie!

3. rzeczy zaginione i pozostawione w taksówkach Radio Taxi Koszalin

Jeżeli zgubiłeś coś w naszej taksówce, możesz być pewny, że to znajdziemy i przechowamy dla Ciebie.

Jeśli zostawiłeś coś w taksówcę niezwłocznie skontaktuj się z Nami.
Dołożymy wszelkich starań, aby zagubiony przedmiot wrócił do prawowitego właściciela. Od Ciebie zależy czy chcesz odebrać zaginioną rzecz osobiście w naszym biurze, czy jednak wolisz, aby kierowca podwiózł Ci zgubę pod wskazany adres.

Wszystkie niezbędne informacje do kontaktu z nami znajdziesz w zakładce „kontakt”. Możesz do nas zadzwonić, napisać maila lub skontaktować się poprzez formularz kontaktowy.

Nasze biuro mieści się przy ulicy Bohaterów Warszawy 2. Właśnie w tym miejscu przechowujmy zguby naszych klientów 🙂

Jeszcze nic straconego! Zadzwoń, opowiedz o swojej sytuacji, podaj kilka szczegółów dotyczących przejazdu (kolor i markę auta, przybliżony czas, miejsce odbioru i miejsce docelowe), a My dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać sprawę.

Jeśli wygodniej jest Ci wypełnić formularz, niż rozmawiać z nami przez telefon to znajdziesz go w zakładce „kontakt”.
Odezwiemy się drogą mailową gdy tylko coś ustalimy.

4. aplikacja mobilna do zamawiania taksówek Radio Taxi Koszalin

Więcej o naszej mobilnej aplikacji i o tym, jak jej używać.

Naszą aplikację mobilną możesz pobrać dokładnie tam, skąd pobierasz wszystkie inne aplikacje: w sklepie google play lub w Apple AppStore.

Nasza aplikacja współpracuje z mapami google, dzięki czemu jest bardzo dokładna, na bieżąco aktualizowana i wspierana przez większość urządzeń mobilnych.
Dzięki innowacyjnej technologii możesz zamówić taksówkę do miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz, nawet nie znając dokładnego adresu. Zobaczysz na mapie wszystkie wolne taksówki, a także poznasz przybliżony czas dojazdu.

Tak, za darmo! Aplikacja jest całkowicie darmowa. Jedyny koszt użytkowania naszej aplikacji to koszt połączenia z internetem. Jednak i na to jest rozwiązanie. Wystarczy podłączyć się do publicznej sieci bezprzewodowej lub do wi-fi sąsiada.

Nasi programiści pracują w pocie czoła, aby w przyszłości udoskonalić produkt o kilka innych interesujących funkcji.